KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ

Kamu Yönetimi

Cuma KILINÇ

   GEMEREK KAYMAKAMI

       Kaymakamımız Cuma KILINÇ Adana’nın Tufanbeyli ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Kayseri’de tamamladıktan sonra 2009 yılında Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümünden mezun oldu. 2010-2011 yıllarında Maliye Bakanlığında Gelir Uzman Yardımcılığı ve Vergi Denetmen Yardımcılığı görevlerinde bulundu. 2011 yılı 13 Nisan tarihinde Manisa Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine intisap etti.

    Kayseri’nin Yahyalı ve Develi ilçelerinde kaymakam refikliği stajını tamamladı. Kastamonu’nun Seydiler ilçesinde kaymakam vekilliği ve Denizli’nin Çardak İlçesinde kaymakam vekilliği ile aynı zamanda Çardak Hava Limanı Mülki İdare Amirliği görevlerinde bulundu.

    Bir yıl süreyle İspanyanın Madrid şehrinde bulunan Complutense Üniversitesinde İspanyolca dil kursuna katıldı. Bu süreçte konsolosluk stajını Türkiye Madrid Büyükelçiliğinde tamamladı. Aynı yıl İspanya Yönetim sistemi hakkında incelemelerde bulundu.

    Kaymakamımız Cuma KILINÇ 28.06.2015 tarih ve 2015/398 sayılı kararname ile Sivas Gemerek ilçesinde kaymakamlığına başlamıştır. Evli ve bir çocuk babasıdır. İngilizce ve İspanyolca bilmektedir.


Emre DÜNDAR

ÇANKIRI KAYMAKAMLIĞI

 

           Kaymakam Emre DÜNDAR, Yozgat İli Şefaatli İlçesinde doğdu. İlk ve Orta öğrenimini tamamladıktan sonra  2012 yılında Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. İçişleri Bakanlığı Uzman Yardımcılığı görevinde bulundu. 2015 yılında ise Mülki İdari Amirliği mesleğine intisap etti. Yozgat Kaymakam Adayı iken Balıkesir İli Erdek İlçesinde, Konya İli Cihanbeyli İlçesinde Kaymakam Refikliği stajını tamamladı. İçişleri Bakanlığının 02/12/2015 tarihli onayları ile ilçemiz Kaymakamlığına vekaleten atanmış olup, 04/12/2015 tarihinde Çankırı İlçesinde görevine başlamıştır.


Murtaza ERSÖZ

KARABÜK EFLANİ KAYMAKAMI

 İlçe Kaymakamı Murtaza ERSÖZ 1987 yılında Mardin ilinde doğdu. İlk ve ortaöğrenimini Mardin'de tamamladıktan sonra 2009 yılında Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. Aynı yıl aynı üniversitenin Kamu Yönetimi Ana Bilim Dalında yüksek lisans eğitimine başlayan Kaymakam ERSÖZ 2011 yılında mezun olmuştur. 2010 yılında Sütçü İmam Üniversitesinde genel hizmetler sınıfında memur olarak göreve başlayan Kaymakam, 2015 yılında Kahramanmaraş Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği Mesleğine intisap etti. İçişleri Bakanlığının onayı ile ilçemizde 06.12.2015 tarihinde Kaymakam Vekili olarak görevine başlamıştır.

Yusuf KURNAZ

Vergi Müfettişi

1987 yılında Malatya’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Malatya Kuluncak İlçesinde, Lise öğrenimini Osmaniye’de tamamladı. 2005 yılında kazanmış olduğu Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünden 2009 yılında mezun oldu.

2010 KPSS ile Eylül/2010 tarihinde Maliye Bakanlığı Vergi Denetmen Yardımcılığını kazandı. 10.07.2011 tarihinde Vergi Müfettiş Yardımcılığına atandı. Vergi Denetim Kurulu Başkanlığı Malatya Küçük ve Orta Ölçekli Mükellefler Grup Başkanlığında üç yıl Vergi Müfettiş Yardımcısı olarak görev yaptı. Haziran/2014 tarihinde yapılan Vergi Müfettişliği yeterlilik sınavında üstün başarı göstererek 1 Temmuz 2015 tarihli Müşterek Kararname ile Ankara Büyük Ölçekli Mükellefler Grup Başkanlığına Vergi Müfettişi olarak atandı. Halen Ankara’da Vergi Müfettişi olarak görev yapmaktadır.

Aynı zamanda Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Anabilim Dalında Yüksek Lisans öğrenimine devam etmektedir. Ve Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi İİBF İşletme Bölümünden 2011 yılında mezun olan ve Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığında Devlet Gelir Uzman Yardımcısı olarak görev yapan Sümeyye İsra KURNAZ ile evlidir.

Öznur ULUDAĞ

1989 yılında Mersin’in Erdemli ilçesinde doğmuştur. İlk ve orta öğrenimini Erdemli’de tamamladıktan sonra 2008 yılında Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünü kazanmış ve 2013 yılında bölümden mezun olmuştur.

Öznur ULUDAĞ, mezun olduğu yıl açılan Yüksek Lisans sınavını kazanarak Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Kamu Yönetimi Bölümünde Lisansüstü Eğitimine başlamıştır.

2014 yılı içerisinde aynı üniversitede Araştırma Görevlisi olarak çalışmaya başlayan ULUDAĞ, halen görevine devam etmektedir.

Kemal UÇACAK

1991 yılında Kahramanmaraş’ın Merkez ilçesinde doğmuştur. İlk ve orta öğrenimini Kahramanmaraş’ta tamamladıktan sonra 2014 yılında Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünden “Bölüm İkincisi” olarak mezun olmuştur.

Kemal UÇACAK, mezun olduğu yıl açılan Yüksek Lisans sınavını kazanarak Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Kamu Yönetimi Bölümünde Lisansüstü Eğitimine başlamıştır.

2015 yılı içerisinde aynı üniversitede Araştırma Görevlisi olarak çalışmaya başlayan Kemal UÇACAK, halen bu görevine devam etmektedir.

                                    

1987 yılında Malatya'da doğdu. İlk ve orta öğretimini Malatya'da tamamladıktan sonra 2006 yılında Kahramanmaraş Sütçü imam Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünü kazandı. 2010 yılında bu bölümden mezun olduktan sonra 2013 yılında yüksek lisansını tamamladı ve 2014 yılında Kamu Yönetimi alanında doktora eğitimine başladı. Doktorası devam etmekte olan Ömer Çamur 2014 yılından beri Bingöl Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Sağlık Kurumları İşletmeciliği Programında öğretim görevlisi olarak çalışmaktadır.